«Залізний Похід»

«Залізний Похід» «Залізний Похід» «Залізний Похід» «Залізний Похід»
Волинь/Полісся
Осінь, жовтень

Залізний Похід – це випробування свого тіла та духу ста кілометрами походу без сну та їжі. Це перезавантаження, переосмислення своїх цінностей, очищення розуму та звільнення від зайвих думок.

Facebook сторінка:
https://www.facebook.com/Zaliznyj.pohid/
Instagram сторінка:
https://www.instagram.com/zaliznyj_pohid/

Загальна запланована дистанція Залізного походу – 100 км. За власним бажанням, учасники можуть подолати дистанцію у 50 км та завершити похід.

Уся група має рухатись разом та якщо під час проходження маршруту сформується група учасників, які долатимуть маршрут швидше за решту, допустимий розподіл учасників на 2 групи.

З кожною групою обов’язково залишається координатор, який супроводжує учасників протягом усього проходження. Під час походу заплановані короткі зупинки кожні 7-10 км. Окрім того, на середині маршруту запланований відпочинок тривалістю 1 годину.

В селі Смідин, у якому стартує «Залізний похід», в часи національно-визвольної боротьби ХХ ст, була одна з криївок повстанців. В ній, у боротьбі за вільну Україну, загинув вихідець зі Смідина.

Також, одним з населених пунктів, поблизу якого пролягатиме маршрут «Залізного походу» є с.Кукуріки. Мало хто знає, але Кукуріки були кузнею українських повстанців. Там в роки Другої світової війни діяла школа ОУН, в якій проходили вишкіл розвідники. Курсанти вивчали основи розвідувальної справи, специфіку нелегальної роботи, основи конспірації. Особливу увагу звертали на ідеологічну підготовку. З осені 1943 року і до січня 1944 року біля села Кукуріки в лісі стояв курінь УПА ім. Івана Богуна під командуванням «Лисого» (а це три сотні). А штаб УПА знаходився у хаті Ярини Бобік. Повстанці в лісах боролись і з німецькими окупантами, і з червоними партизанами. Перед Водохрещем 1944 року німців ні в Кукуріках, ні поблизу не було.

© Всі права захищені - 2021, НАЦІОНАЛЬНИЙ АЛЬЯНС
Розробка сайту