Символіка

Емблема Національного Альянсу

Кожна емблема, герб чи будь-який інший символ через елементи, представлені в них несуть певне смислове навантаження. “Національний Альянс”, котра сповідує ідеологію українського націоналізму має теж свою емблему, котра передає її зміст.

Емблемою Національного Альянсу є стилізований Тризуб з великих літер “НА” та меча піднятого вістрям вгору. Стилізовані літери “НА“ – це абревіатура назви нашої організації “Національний Альянс”. Меч піднятий вістрям вгору – символізує мужність, нескореність духу та те, що боротьба за Україну триває. В компоненті емблема означає відданість організації «Національний Альянс», інтересам української Нації, незламність духу націоналістів та щоденну боротьбу за добробут Української Держави, захист її культурних та духовних цінностей. Допоки в Україні не буде української влади, допоки кожен член української Нації небуде мати повноцінного життя, а національні інтереси України не будуть захищені – боротьба триватиме. Національний Альянс є тією організацією, що з мечем стоїть на захисті національних інтересів України та веде молодь до нових великих звершень в ім’я України!

Прапор Національного Альянсу

Прапор Національного Альянсу – чорне полотно на всю величину якого розміщена емблема організації білого кольору. Співвідношення ширини і довжини 1:1. Чорний колір символізує рідну землю, яка несе в собі пам’ять про минуле є теперішнім і буде нашим майбутнім. Це земля, за яку проливали кров наші предки, на якій ми діємо сьогодні і яку ми лишимо нашим нащадкам. Білий колір – це символ духу, чистоти та святості ідеї. Це символ Націоналізму, який виник тоді, коли перша краплина крові пролилась в обороні Української землі і який став світлом в темряві боротьби за Україну.

Емблема Національного Альянсу білого кольору на чорному тлі означає, що наша організація пропагує ідею українського націоналізму, об’єднуючи в своїх лавах чисті, незламні духом серця, які пам’ятають минуле, діють сьогодні задля майбутнього та є вірними Українській Нації та ідеї Українського Націоналізму.

Гімн Національного Альянсу

Зважаючи на те, що всі ідеологічні засади Національного Альянсу сформовані на ідеологічному базисі Організації Українських Націоналістів, а сама організація продовжує справу попередників, на З’їзді організації у 2013 році було прийнято рішення про те, що гімн ОУН буде гімном Національного Альянсу.”

© Всі права захищені - 2021, НАЦІОНАЛЬНИЙ АЛЬЯНС
Розробка сайту