Теренова гра «СіЧ – Сила і Честь»

Теренова гра «СіЧ – Сила і Честь» Теренова гра «СіЧ – Сила і Честь» Теренова гра «СіЧ – Сила і Честь» Теренова гра «СіЧ – Сила і Честь»
Черкащина - Холодний Яр
Осінь, вересень

Теренова гра “СіЧ: Сила і Честь ім. братів Чучупак” проводиться восени, а саме у вересня на Черкащині в районі Холодного Яру!

Суть гри полягає в визначенні кращої з двох команд в ході проведення теренової гри.
Завдання команди – заволодіти та втримати, до завершення гри, прапор команди супротивника, який знаходиться в таборі супротивника. Виконання цієї вимоги – визнається як чиста перемога однієї з команд.

Мета гри:

– виховання у дітей, юнацтва та молоді національної свідомості, історичної пам’яті, громадянської позиції, патріотизму, готовності захищати Батьківщину шляхом опанування духовної спадщини визвольної боротьби січового козацтва;
– виховання фізично, інтелектуально та духовно розвиненого юнацтва та молоді України;
– пропаганда здорового способу життя серед дітей та молоді;
– популяризація дитячо-юнацького, молодіжного патріотичного руху.

 

Необхідність реалізації даного проекту обумовлена тим, що перебуваючи в негативному інформаційному просторі, українська молодь формує хибні цінності та орієнтири. Після їх впливу на свідомість та підсвідомість у молодих людей з’являються шкідливі звички, ворожі та агресивні уявлення про традиції та звичаї, а також мову українського народу. Таким чином, зважаючи на низький моральний рівень та стан фізичного здоров’я сучасної молоді, слід посилено працювати над вихованням нової генерації будівників незалежної демократичної України.

Також під час гри проводиться ряд виховних заходів, лекцій, спрямованих на вирішення актуальних питань, поставлених у нашому проекті – здорового способу життя, громадянського суспільства, історії визвольних змагань Українського народу, колективної безпеки, таборування та патріотизму.

2016

Цього року вперше на теренах Холодного Яру пройшла теренова гра “Січ: Сила і Честь”Участь в грі взяло майже 150 молодих хлопців та дівчат з різних куточків України.

З 15 по 18 вересня вони відновлювали побут холодноярських повстанців. Змагались між собою 2 команди: cотня «імені Гонти» – сотенний друг Уфо та cотня «Легіон» – сотенний друг Гуманний та невід’ємною частиною гри стала третя “сила” -“махновці”.Не зважаючи на незнайомий терен, команди досить швидко знайшли одна одну. Загалом впродовж гри відбулось 4 бої між сотнями та безліч сутичок з третьою стороною. Перемогу отримала cотня «імені Гонти», здобувши прапор суперника та відбивши усі напади диверсантів і сотні «Легіон».
Особливим гостем цьогорічної гри став лідер гурту «Тінь Сонця» Сергій Василюк. Музикант відвідав учасників на третій день гри та провів історичну лекцію для молоді.

2017

Цьогорічна теренова гра “Січ:Сила і честь”відбулася в Холодному Яру з 21 по 24 вересня. У грі взяли участь 150 юнаків та дівчат майже з усієї України. Боролися за перемогу дві команди з новими сотенними – сотні “Чорне Сонце ” – сотенний друг Соловейко та “Сотня ім.Гонти” – сотенний друг Довбуш. Також цю гру зробили набагато цікавішою та складнішою “махновці” – третя “сила”. Учасники гартувалися не тільки фізично, а й гартували свій дух. Бої були запеклими, а прапори довго не затримувались в однієї сотні.Перемогу здобула Сотня ім. Гонти, якій вдалося до кінця гри втримати свій та ворожий прапори.

 

© Всі права захищені - 2021, НАЦІОНАЛЬНИЙ АЛЬЯНС
Розробка сайту