Молодіжний освітній табір «ХОРУНЖИЙ»

Молодіжний освітній табір «ХОРУНЖИЙ» Молодіжний освітній табір «ХОРУНЖИЙ» Молодіжний освітній табір «ХОРУНЖИЙ» Молодіжний освітній табір «ХОРУНЖИЙ» Молодіжний освітній табір «ХОРУНЖИЙ» Молодіжний освітній табір «ХОРУНЖИЙ» Молодіжний освітній табір «ХОРУНЖИЙ» Молодіжний освітній табір «ХОРУНЖИЙ» Молодіжний освітній табір «ХОРУНЖИЙ» Молодіжний освітній табір «ХОРУНЖИЙ»
місто Ковель
Літо, червень-липень

Всеукраїнський освітній табір “Хорунжий” спрямований на всебічний розвиток молодого покоління.
Заняття та тренінги є частиною неформальної освіти, що дасть можливість краще засвоїти знання та застосувати їх на практиці.

 

Програма табору включає: гутірки на історичну тематику, тренінги та семінари у найрізноманітніших сферах, виховання лідерських якостей, стимуляцію для громадської активності, фізичний вишкіл та сплав річкою на каяках. А дозвілля учасники проводять за переглядом актуальних фільмів, співами українських пісень та іграми біля ватри.
До участі у заході запрошується молодь віком від 14-ти років. Табір є стаціонарним і проводиться на початку літа, а учасники забезпечуються харчуванням та проживанням за рахунок організаторів.

 

Окрім того, захід реалізовується для:

• підвищення рівня знань про видатних особистостей українського державотворення, формування патріотизму, активної громадянської позиції, здорового способу життя та свідомості захисника України у підростаючого покоління;
• виховання молоді в кращих традиціях Української повстанської армії;
• поглиблення знань учасників заходу про патріотизм, залучення сучасної молоді до вивчення історії України та традицій через ознайомлення з українською духовно-культурною спадщиною, сприяння зацікавленості та бажанню виявляти національно-патріотичні якості в повсякденному житті;
• виховання почуття національної гордості, любові до України, привернення увагу учасників заходу до традицій боротьби за незалежність українського народу;
• формування національно-патріотичної свідомості на основі героїки оспіваної в українських бойових піснях;
• підвищення інтересу молоді до фізичного виховання, презентація кращого досвіду громадської роботи в сфері спортивних заходів, подальша організація цих заходів учасниками на місцях.

© Всі права захищені - 2021, НАЦІОНАЛЬНИЙ АЛЬЯНС
Розробка сайту