Військово-патріотичний вишкільний табір «ЛЕГІОНЕР»

Військово-патріотичний вишкільний табір «ЛЕГІОНЕР» Військово-патріотичний вишкільний табір «ЛЕГІОНЕР» Військово-патріотичний вишкільний табір «ЛЕГІОНЕР»
Волинь
Літо, липень

Військово-патріотичний табір “Легіонер” проводиться з 2005 року організацією “Національний Альянс”. Табір має на меті патріотичне виховання молоді, підготовку до служби в Збройних силах України, та, вважаючи на складне становище в державі, підготовку молоді до можливого перебування в зоні бойових дій.
З огляду на зміст дисциплін, що викладаються на таборі, є найбільш воєнізованим табором Національного Альянсу.

Завданнями табору є виховання у молоді патріотичного світогляду, виживання у складних природних умовах з метою формування сили волі та витривалості.

Важливим моментом є те, що на таборі строго заборонено вживати спиртні напої та палити тютюн. За порушення дисципліни таборовики примусово покидають табір. Такі умови існують для того, щоб спонукати молодь до ведення здорового способу життя та відповідальності перед самим собою та своїми побратимами.

VyI7fxB3x34

«Легіонер» багатий на фізичні випробування які, проте, не заважають молодим людям з користю та цікавістю провести час у мальовничих українських лісах. Також, часті зміни погодних умов, допомагають учасникам таборування з впевненістю долати свої внутрішні страхи та недоліки, позбутися яких молодь і приїзджає на вишкільний табір «Національного Альянсу».

Мешкають молоді люди у наметах або вишкільних базах, харчуються власноруч приготовленою їжею, тобто забезпечується максимальна ізоляція від зовнішнього світу. Щовечора відбуваються ватри, на яких біля величезного вогнища молодь співає українських пісень та ділиться враженнями від прожитого дня.

fN97dQx0MLo

Програма табору складається із двох частин: фізичної та ідеологічної. Тобто поряд із спортивними змаганнями й фізичними навантаженнями хлопці мають змогу отримувати інтелектуальний розвиток шляхом лекцій та професійних практичних занять. Так, учасники таборування прослуховують лекції з історії України, національно-визвольного руху нашої держави, історії змагань ОУН-УПА, ідеології українського націоналізму тощо. Також проводяться лекції про табірництво та професійні організаційні вишколи.

Кожного дня учасники під проводом підстаршин-інструкторів проходитимуть навчання та тренування по роях.

HkUOE8bHM2U

В програмі традиційно були базові військові дисципліни, необхідні новобранцю Збройних Сил та для патріотичного виховання юнаків:
– низова акробатика;
– поводження зі зброєю, збір макета автомата;
– орієнтування на місцевості;
– виживання в умовах лісу;
– страйкбол;
– надання першої медичної допомоги в умовах бойових дій;
– лекції на військову та патріотичну тематику;
– маскування, засідки та пересування у малих групах;
– самооборона та ін.

УМОВИ УЧАСТІ

GN2de4BlqA0

Заповнене зголошення: https://docs.google.com/forms/d/1TumnAsnUrCZheoNuzL0xl_86I6_6sH99wCtkN4bkw1o/viewform?c=0&w=1
Досягнення 16-річного віку.
Хороша фізична форма та стан здоров”я.
Наявність необхідних речей (виряду) – надсилатиметься кожному зголошеному учаснику.

ФОТОГАЛЕРЕЯ

 

Легіонер 2005     Легіонер 2006     Легіонер 2007     Легіонер 2008

Легіонер 2011     Легіонер 2015

Легіонер 2018

Легіонер 2018

ВІДЕО

[cs_video column_size=”1/2″ video_url=”https://www.youtube.com/watch?v=yqoHFczx5jg” video_width=”500″ video_height=”250″][/cs_video]

[cs_video column_size=”1/2″ video_url=”https://www.youtube.com/watch?v=JFK7LtwK8Q4&t=8s” video_width=”500″ video_height=”250″][/cs_video]

[cs_video column_size=”1/2″ video_url=”https://www.youtube.com/watch?v=VMm1r2cnatE&t=82s” video_width=”500″ video_height=”250″][/cs_video]
 

Відео з “Легіонеру” за різні роки

© Всі права захищені - 2021, НАЦІОНАЛЬНИЙ АЛЬЯНС
Розробка сайту