FAQ

Коли була створена організація?

Наша організація провела свій установчий з’їзд 29 січня 2005 року. Саме в цей день українська громадськість вшановує пам’ять Героїв Крут – молодих патріотів, що жертовно полягли у боях проти московських окупантів.

Яка мета діяльності НА?

Місією Національного Альянсу є сприяння становленню та розбудові Української Держави на принципах демократії, християнської моралі та традиційних світоглядових цінностях українського народу шляхом створення дієвої правої молодіжної організації, залучення молоді до активної громадської діяльності та збільшення ролі громади в суспільстві.

Якою ідеологією ви керуєтесь?

Сама назва „Національний Альянс” означає, що національна ідея є єдиним чинником для об’єднання (альянсу) всіх українців в світі. Звідси зрозуміло, що основними ідеологічними засадами організації є: Національна ідея, Традиціоналізм та Життєвий ідеалізм. Ознайомтесь з ідеологічними засадами Національного Альянсу.

На чиї гроші ви існуєте? Хто вас спонсорує?

Основні наші джерела фінансування: співпраця з представниками патріотичних кіл українського бізнесу, міжнародними донорськими структурами, членські внески, власна бізнесова діяльність.

Скільки у вас членів?

На сьогоднішній день чисельність нашої організації сягає близько 500 членів. Оскільки ми розвиваємось ця цифра постійно зростає.

Чи є у вас конкретна програма?

Так, є. Ознайомитись з програмною платформою Національного Альянсу ви можете на сайті організації.

Чим займається Ваша організація?

Для здійснення мети та завдань Національний Альянс працює за 4-ма напрямками: міжнародний, громадсько-політичний, вишкільний та культурно-просвітницький.

Чим я можу допомогти вашій організації?

Насамперед ви можете долучитися до втілення наших завдань, вступивши до організації. Вступ добровільний. Після того ви маєте можливість долучитися до роботи в наших відділах: інформаційно-пропагандивному, вишкільно-кадровому, фінансово-господарському та організаційному Також ви можете долучитися до втілення всеукраїнських кампаній НА.

Що конкретного зробила ваша організація?

Організація щорічно проводить всеукраїнські теренові ігри «Звитяга», що проходить у волинських лісах та «СіЧ: Сила і Честь ім. братів Чучупак» – у самому серці Холодного Яру. Національний Альянс є засновником відомого музичного фестивалю «Бандерштат», який з 2006 року відвідало тисячі українців. А туристичні змаги «Доброволець» та «Залізняк» збирають прихильників екстремальних прогулянок вже кілька років поспіль. У сфері військово-патріотичного виховання проводяться вишкільні табори «Легіонер» та «Оріяна», для хлопців та дівчат відповідно. Також , протягом року молодь має можливість відвідати мандрівні табори: «Холодний Яр», «Кобзарський Рейд», «Стежками князів Острозьких», «Трахтемирів»; вишкільні табори «Повстанець» та «Холодноящина»; освітні заходи «Хорунжий» та «Вартові держави». А в культурно-просвітницькій сфері засновано проект «Традиційна Україна», у рамках якого проводяться вечорниці на свято Андрія та Купала. Також, беручи участь в кампанії «Пам’ять без кордонів» наші активісти впорядкували ряд кладовищ воїнів армії УНР та УПА на території Польщі. Крім того. у містах мережі осередків залучаємо молодь до безлічі заходів, акцій, ініціатив та лекцій.

Що означає ваша назва?

Національний означає нашу ідеологічну спрямованість, в основі якої лежить Українська Нація. Альянс – об’єднання української молоді навколо правої ідеї.

В Україні і так багато молодіжних організацій. Чим ви відрізняєтесь від інших молодіжних структур?

Національний Альянс вирізняється з-поміж інших організацій своєю ідеологією: націоналізмом; активною громадянською позицією; переважанням практичної громадської діяльності над декларативно-паперовою; адекватним реагуванням на суспільно-політичні процеси, які відбуваються в Україні; реальними діями, спрямованими на виховання молоді в патріотичному дусі та плекання нової української еліти.

Ваше ставлення до Помаранчевої революції?

Позитивне! Це не була революція, яка ставила за мету приведення до влади Віктора Ющенка , це була дія, в суті якої було визволення Української Нації з лабет “кучмізму”. Помаранчева революція, безумовно, позитивна подія в історії українського народу.

Ви боретесь проти Росії?

Ні. Ми не боремось, ні проти Росії, ні проти російського народу. Але будемо робити все можливе щоб протиставляти російському імперіалізму та намаганнями Росії впливати на нашу державу в будь-якій формі.

Ви націоналісти?

Так. Ми націоналісти. Націоналізм, у нашому розумінні, це, насамперед, любов до своєї Нації. Ми вважаємо націоналізм вищою формою патріотизму. Націоналізм – це дієвий патріотизм.

Де ви дієте?

Ми всеукраїнська молодіжна організація, яка втілює свою діяльність у всіх регіонах України. Також працюємо над створенням осередків організації на території українських етнічних земель, що на сьогодні знаходяться під юрисдикцією інших держав, зокрема в Білорусі, Польщі, Молдові та Росії.

До якої політичної партії ви належите?

Ми громадсько-політична позапартійна молодіжна організація. Ми не керуємось і не орієнтуємось на жодну політичну партію. При цьому розвиваємо контакти та взаємодіємо з політичними структурами націоналістичного спрямування.

Як ви ставитесь до інших молодіжних організацій?

До таких, які стоять на національній основі, позитивно; до організацій лівого та проросійського спрямування – негативно. До інших – нейтрально.

Ваше ставлення до релігії?

Ми організація, яка визначає християнство як основу формування європейської цивілізації. Гасло “Бог та Україна” прийнятне для нашої організації. Саме Бог в цьому списку стоїть на першому місці.

Як ви ставитесь до глобалізації?

Ми як націоналістична організація негативно ставимося до глобалізації як до процесу, що призводить до відмирання національних держав та їх самобутніх культур, яке веде до уніфікації політичних, культурних та інших цінностей та зникнення з лиця землі нації.

Як ви ставитесь до представників інших націй?

Нормально. Ми не є шовіністами. Гасло “Свобода народам! Свобода людині!” є актуальним і на сьогоднішній день. Ми не дискримінуємо людину ні за кольором шкіри, ні за релігійними переконаннями, ні за приналежністю до тієї чи іншої нації. Наше ставлення до не українців тотожне їхньому ставленню до України.

Як ви ставитеся до ультрас ?

Загалом позитивно. Люди, які вболівають за свій клуб є патріотами своєї команди і свого міста. Проте ми негативно ставимося до ворожнечі, яка є між українськими ультрас. Також не схвалюємо використання на трибунах нацистської символіки та нацистських вітань.

Яке ваше ставлення до РУНВіри?

Ідеологія націоналізму базується тільки на християнській основі, тому ми пропагуємо лише християнські цінності. Ми терпимо ставимося до людей, які сповідують інші релігії, в тому числі й РУНВіру. Проте ми забороняємо в рамках організації пропагувати якусь іншу релігію, окрім християнства.

Як ви ставитесь до нелегальної міграції?

Різко негативно. Нелегальна міграція несе однозначно негативні наслідки для України. Нелегальні мігранти займають робочі місця українців, вони є носіями багатьох небезпечних захворювань, а сам процес веде до змішання культур і національностей та до втрати української ідентичності.

Ваше ставлення до соціал-націоналізму?

Позитивно. Ми розуміємо, що ідеологія українського націоналізму потребує оновлення та осучаснення, тому сприймаємо соціал-націоналістів як одну з частин сучасного націоналістичного руху в Україні. Проте наша організація сповідує традиційну ідеологію націоналізму, ідеологічним базисом якої є творіння апологетів ОУН.

Ваше ставлення до фемінізму?

Негативно, оскільки вважаємо, що місце в суспільстві людина повинна здобувати і займати відповідно до своїх уподобань та навичок, а не залежно від статті. Ми сповідуємо традиційне для українського суспільства розуміння жінки і наголошуємо, що у націоналістичному русі немає перешкоди для жінок, що підтверджує сама історія ОУН-УПА.

Як ви ставитесь до абортів?

Різко негативно. Ми виступаємо за заборону абортів на законодавчому рівні, оскільки аборт – це вбивство. Аналогічну позицію займає і церква. За роки незалежності в Україні було зроблено близько 10 мільйонів абортів, що однозначно свідчить про загрозливий вплив абортів на демографічну ситуацію в Україні.

Як ви ставитесь до вільного продажу зброї?

Позитивно. По-перше, громадяни країни мають право самостійно себе захищати. По-друге, якщо існує хоч найменша загроза суверенітету України, громадяни мають бути готові захищати кордони не лише словами. По-третє, нація тільки тоді буде перебувати у безпеці, коли вона буде озброєна. Крім того, ми виступаємо за європейський вектор розвитку держави, а в Європі, зокрема у найбільш соціально благополучних країнах таких як США, Швейцарія, Норвегія, Фінляндія, зброя є у вільному продажі. Варто зауважити, що тоталітарні режими завжди виступали проти вільного продажу зброї, вбачаючи в цьому загрозу для свого існування, така ситуація спостерігається, зокрема, зараз в Україні.

Ви за контрактну армію чи за призов?

Ми вважаємо, що кожен чоловік в Україні чи принаймні більшість мають вміти тримати зброю в руках та володіти елементарними навичками військового ремесла. На цьому етапі часу цього можна досягнути лише зберігши обов’язковий призов. Однак ми вважаємо, що поряд з обов’язковим призовом має діяти і контрактна армія, яка має бути професійним військовим формуванням. Ті юнаки, які після проходження строкової служби вирішать присвятити військовій службі все своє життя ,зможуть вдосконалювати свої вміння на службі за контрактом. Контрактна армія повинна мати конкретну спеціалізацію, сучасне оснащення та професійний рівень, який відповідає світовим стандартам.

Як ви ставитесь до субкультур?

Ми не сприймаємо субкультури як негативне явище, однак ми не схвалюємо фанатичне занурення у субкультури. До субкультур, які сприяють національно-патріотичному вихованню молоді та популяризують здоровий спосіб життя , ми ставимося позитивно. До субкультур, які несуть негативний вплив на психологічний та фізичний стан негативно.

© Всі права защищені - 2020, НАЦІОНАЛЬНИЙ АЛЬЯНС
Розробка сайту