blog-grid
Квітень 24, 2017

Всеукраїнська спортивно-патріотична теренова гра «Звитяга-2017» відбудеться із 6 по 9 травня, на Волині, на території Ківерцівського національного природного парку «Цуманська пуща».

Continue Reading
blog-grid
Квітень 24, 2017

20-21 травня, вперше на Черкащині в урочищі Холодний Яр, стартує весняний туристичний змаг «Залізняк» Основна мета змагань полягає не лише у фізичному вишколі учасників, але й у вихованні шанобливого ставлення до своєї і...

Continue Reading
blog-grid
Квітень 21, 2017

7-го квітня у стінах Нововолинського обласного ліцею-інтернату відбувся майстер-клас з писанкарства, до котрого, завдяки сучасним технологіям, а саме skype-зв’язку, мали змогу долучитись учні з Краматорська.

Continue Reading
blog-grid
Березень 28, 2017

Вчетверте на Дубенщині відбувся мистецький захід «АРТмісиво», який традиційно змішав різні види мистецтва. Художники, фотографи, музиканти та поети 25 березня представили свою творчість в районному будинку культури з ...

Continue Reading
blog-grid
Лютий 28, 2017

25-26 лютого на межі Волинської та Рівненської областей пройшли VII Екстремальні туристичні змагання «Доброволець-2017», присвячені загиблим Героям 35 сотні Самооборони Майдану «Волинська Січ».

Continue Reading
blog-grid
Лютий 24, 2017

Представники Черкаського та Київського осередків «Всеукраїнського молодіжного руху «Національний Альянс» разом з друзями організації долучились до маршу Національної Гідності у Києві.

Continue Reading