Грудень 13, 2018

Суботнього вечора 8 грудня мешканці Дубенщини зібрались на мистецьку подію – «АРТмісиво», що вже вшосте відбулась в Дубенському районному будинку культури, зібравши не лише поціновувачів мистецтва, але й творців музики, поезії, картин та художніх фото. Організатором заходу є ВП ГО «ВМР «Національний Альянс» в Рівненській області.
На заході були представлені картини Наталії Бороденко, що увійшла в ТОП-5 креативних художників України, написані вони незвичайним способом – лаком для нігтів. В залі були вивішені художні фото Олександра Лобанчука та Ольги Ворончук. На підтримку українських моряків була розміщена художня інсталяція у вигляді синіх та жовтих корабликів. Адже тут, будучи в теплі під спокійним небом, ми маємо пам’ятати, що на Сході йде війна, 24 наші моряки перебувають в полоні Російської Федерації. 
Музичну частину АРТмісива склали виступи Михайла Коваля, Андрія Мелояна та Богдана Рендака з авторськими піснями під гітару. Відомі хіти на електрогітарі виконав Микола Климчук, Олег Брутал грав на синтезаторі. Вперше на «АРТмісиві» виступили баяністи – Андрій Гальчук та Олександр Шумельчук.
Літературну частину «АРТмісива» представила Наталія Бороденко, яка зачитала свої вірші. Всіх бажаючих організатори пригощали чаєм із печивом. Вхід на захід був вільним.
Під час заходу охочі мали змогу долучитись до доброї справи, зробивши благодійний внесок на лікування Катерини Свириди, якій поставили діагноз – синдром Гієна-Барре. В підсумку було зібрано 650 грн.
Висловлюємо щиру вдячність Дубенському районному будинку культури, в стінах якого вже вшосте відбувся мистецький захід «АРТмісиво».

Related Post