Вересень 28, 2018

 

Цьогоріч  всеукраїнська теренова гра «СіЧ: сила і честь» відбулася 20-23 вересня. Участь взяли близько 200 юнаків та юначок з усіх куточків України . Традиційно на гру приїхали делегації з Луганщини та Донеччини.

На початку гри учасники були поділені на дві сотні :  сотня «Чорний Ворон» та сотню імені Гонти. Динаміки грі додавали «махновці» – «третя сила», вигадуючи несподівані маневри та спонукаючи сотні до активних дій. Гра була дуже непередбачуваною.  Прапори переходили від  сотень до «махновців»  та навпаки, відбувалися запеклі «бої», які приносили командам дорогоцінні бали.

Цієї гри бажану перемогу отримала сотня імені Гонти за підсумками отриманих балів.

Гравці загартовувались не тільки фізично, а й гартували свій дух. Вони мали можливість послухати цікаві гутірки про визвольні змагання, Коліївщину та славетну  Холодноярську республіку, що надихнули їх змагатися ще завзятіше.

Особливістю третьої теренової гри «СіЧ: сила і честь» стала гутірка від офіцерів 93-ої окремої механізованої бригади, яка у цьому році отримала почесне найменування «Холодний Яр». Офіцер прес-служби Олександр Галкін, старшина Олексій Ящук та капітан Ігор Ушаков розповіли про історію бригади та її роль у сучасній російсько-українській війні.

Організатори заходу – Міністерство молоді і спорту та Управління у справах сім’ї та молоді Черкаської ОДА за підтримки ГО«ВМР«Національний Альянс».

Фото

Більше інформації про заходи тут:

Facebook

Instagram