Серпень 3, 2018

21-27 липня відбулися всеукраїнські військово-патріотичні вишкільні табори для хлопців і дівчат “Нащадки воїнів “Легіонер” та “Оріяна”.

Учасники таборів протягом тижня в умовах відсутності цивілізації вишколювались фізично та загартовувались морально: побували на гутірках з історії та ідеології; здобули навички виживання та орієнтування; навчилися правильному поводженню зі зброєю; займалися інженерно-саперною справою; застосовували на практиці навички з надання домедичної допомоги; відпрацьовували тактику ведення бою, зокрема під час ігор в пейнтбол та страйкбол; відчули себе справжніми розвідниками та диверсантами на занятті з радіозв’язку; навчилися ставати непомітним за допомогою засобів маскування; будували команду протягом табору та пройшли ще багато інших корисних занять!

Цього року у всеукраїнських військово-патріотичних вишкільних таборах ”Нащадки воїнів ”Легіонер” та “Оріяна” взяли участь молоді люди з різних регіонів України, зокрема були присутні представники Київської, Черкаської, Волинської, Рівненської, Житомирської, Вінницької та інших областей.

Організаторами таборів є ГО «ВМР «Національний Альянс» спільно з КЗ «Центр національно-патріотичного виховання дітей та молоді в м. Луцьк» за підтримки Міністерства молоді та спорту України” та Управління освіти, науки та молоді Волинської ОДА

Фото:Більше фото тут

#НА #Національний_альянс #молодь #табір #ЦНПВ_Луцьк #ЛіО #Оріяна #Легіонер

Related Post