Травень 10, 2018

Щороку навесні молодь з різних куточків України вирушає на Волинь для того, щоб взяти участь у військово-патріотичній тереновій грі «Звитяга». Цьогоріч теренівка відбувалась з 5 по 8 травня на місцях боїв Української повстанської армії, поблизу села Берестяне Ківерцівського району Волинської області. Учасниками «Звитяги» стали близько 350 осіб з 20 областей України, серед яких, зокрема, делегації з Донеччини, Луганщини та Білорусі.

 

Мета «Звитяги» – національно-патріотичне виховання молоді, нагадування юнакам та дівчатам про національно-визвольну боротьбу УПА, спонукання молоді до самовдосконалення та готовності в майбутньому захищати свою  Батьківщину.

Під час урочистого відкриття гри голова ГО “ВМР “Національний Альянс” Богдан Бальбуза зазначив: «Територія, яку цього року обрали для гри особлива, адже у 50-х роках минулого століття тут точилися бої Української повстанської армії. «Звитяга» – це лише перший крок до чогось більшого, перший крок до боротьби та праці на благо України».

На початку гри усіх учасників об’єднали у дві команди – сотні: «Вовча зграя» та «Лісові чорти», кожна з яких мала свій прапор та нарукавні пов’язки, які символізували «життя» у  грі. Завдання сотні – здобути прапор команди-суперника та зірвати якнайбільше пов’язок з гравців протилежного табору. «Махновці» – «третя сила» гри – вигадували несподівані маневри, які додавали теренівці динаміки та спонукали команди до активних дій. Впродовж гри прапори переходили від  сотень до «махновців»  та навпаки, відбувалися «бої» за прапор та змагання, які приносили у скарбничку команд дорогоцінні бали.

Організатором заходу є ГО «Всеукраїнський молодіжний рух «Національний Альянс» за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Управління освіти, науки та молоді Волинської ОДА та КЗ «Центр національно-патріотичного виховання дітей та молоді у місті Луцьк».

Організатори висловлюють вдячність за сприяння у проведенні теренової гри «Звитяга-2018» благодійному фонду «Волинь-Україна», Волинській обласній організації товариства Червоного Хреста України, туристичному магазину «Миклухо-Маклай» та  Волинському обласному ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені героїв Небесної сотні.

Attachments
  • _dsc8470
  • _dsc8241
  • _dsc8168
  • _dsc8130
  • _dsc8173
  • _dsc8490
  • _dsc8279
  • dcim100media

Related Post