Національна ініціатива “Стоп Реванш” .

Національна ініціатива “Стоп Реванш” .
Національна ініціатива “Стоп Реванш” .


16 січня під Верховною Радою України активісти вимагали прийняти необхідні для України закони, які чітко окреслять комплексну політику по деокупації України та зупинять реванш олігархічно-колоніальної системи.

З самого ранку сотні активістів у рамках акції “Національна ініціатива “Стоп Реванш” вимагали від народних депутатів прийняти пакет законопроектів необхідних для України.

Національна ініціатива “Стоп Реванш” є понадорганізаційною. На разі вимоги ініціативи та підтримали Вільні Люди, НАЦІОНАЛЬНИЙ АЛЬЯНС, Молодіжний Націоналістичний Конгрес – МНК, Українська народна рада Донеччини і Луганщини, C14, УНА-УНСО, Музичний Батальйон, Організація учасників АТО “Булава”, InformNapalm

Нагадаємо, що головною метою активістів було, аби Президент України та депутати ВРУ ухвалити рішення, які чітко окреслять комплексну політику по деокупації України та зупинять реванш олігархічно-колоніальної системи:

1. Про деокупацію та реінтеграцію Донбасу (№ 7163);
2. Про колабораціонізм (№7425, №7426, №5086);
3. Про Антикорупційний суд із врахуванням зауважень Венеціанської комісії і не допустити ізоляції держави на міжнародній арені;
4. Гуманітарна деокупація – законопроекти про українську мову, церкву тощо для комплексної протидії впливу Росії (№4511, №2858, №6623, №5670-Д).
5. Прийняти санкційні закони проти держави-агресора Російської Федерації. Ввести санкції проти російських та проросійських олігархів, притягнути до відповідальності Фірташа, Льовочкіна, Новинського, Медведчука, Ахметова та ін. (№2509, №2607, №5397, №2624, №3779)

#СтопРеванш #StopRevenge #марш #націоналізм #молодь #Національний_Альянс #УНСО #МНК #ВільніЛюди #НаціональнийАльянс #НА #Україна

© Всі права защищені - 2020, НАЦІОНАЛЬНИЙ АЛЬЯНС
Розробка сайту