Січень 30, 2018На честь Героїв Крут 28 січня в Дубні пройшла смолоскипна хода. Захід розпочався біля пам’ятника Тарасу Шевченку, де присутні хвилиною мовчання шанували загиблих у всі часи за волю України Героїв. Було покладено квіти до пам’ятника Кобзарю. Далі учасники ходи, вигукуючи гасла «Слава Україні! Героям слава!», «Крути, Крути, вас не забути!», вирушили до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні, до якого молодь поклала синьо-жовтий букет. На завершення заходу присутні разом промовили Молитву Українського Націоналіста та заспівали Гімн України.
29 січня в Дубенській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 відбулось перше заняття Курсу базової військової підготовки «Характерник», яке організатори приурочили до 100-ї річниці бою під Крутами. На початку заняття всі присутні хвилиною мовчання вшанували полеглих за волю України Героїв. Голова ВП ГО «ВМР «Національний Альянс» в Рівненській області Ольга Ворончук розповіла учням про битву під Крутами, альянсівці Максим Захарчук та Михайло Река, який також є учасником АТО, навчали розбирати і збирати автомат, а також тактики поводження зі зброєю. Вчитель, учасник АТО Богдан Клімчук навчав прийомам самооборони. Організатори заходу вдячні адміністрації ЗОШ № 1 за сприяння у проведенні заходу. Впродовж наступних занять курсу учасники здобуватимуть нові вміння та знання, аби в майбутньому бути готовими стати на захист нашої Батьківщини, оволодівати військовими і військово-технічними знаннями, спонукати до фізичного самовдосконалення, а також вивчати бойові традиції та героїчні сторінки історії українського народу, його Збройних Сил.
Організатором заходів є ВП ГО ВМР «Національний Альянс» в Рівненській області.
Ми повинні шанувати наших Героїв, завдяки яким постала наша держава – Україна, пам’ятати неоціненну жертву тих, хто віддав за неї життя, щоденно робити щось корисне для нашої країни, розвивати її та бути готовим в майбутньому стати на її захист.

#НаціональнийАльянс #Крути #Дубно

Attachments
  • dubno3
  • dubno4
  • dudno2

Related Post

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.