Вересень 27, 2017

Сніжана Репеченко та Олександр Вовченко з черкаського осередку громадської організації «ВМР «Національний Альянс» організували ряд презентацій молодіжних проектів, що відбуваються на обласному та Всеукраїнському рівні. Студенти змогли ближче ознайомитися із діяльністю організації та можливістю долучатися до заходів.

Також націоналісти розповіли про найближчий захід – теренову гру «СіЧ: Сила і Честь імені братів Чучупак», що відбудеться 21-24 вересня в урочищі Холодний Яр (Черкащина).

Вже завтра активісти завітають в інші корпуси ЧНУ ім. Богдана Хмельницького. Також вони планують завітати і до інших навчальних закладів Черкас.

Висловлюємо велику вдячність Галина ГаврилюкLyuda MaiborodaIrina Lutsenkoта Юлия Нечипоренко за допомогу в організації презентацій.

Зголоситись можна до 15 вересня
Реєстрація:
https://goo.gl/UtqvWq

Участь безкоштовна, проїзд відшкодовується по квитках, також кожен учасник отримає футболку. З Черкас та Луцька організовані безкоштовні автобуси. З собою потрібно мати харчовий виряд (їжу, котру потрібно буде здати кухарям).

Сторінки заходу в соціальних мережах:
https://fb.com/terenivka.sich
https://vk.com/terenivka.sich

Організаторами заходу є Міністерство молоді та спорту України спільно з громадською організацією «Всеукраїнський молодіжний рух «Національний Альянс» та управління сім`ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації.

Related Post

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.