Липень 19, 2017

Зеленоока Волинь запрошує усіх охочих долучатися до челенджу – крос-триатлону, який включає у себе три складові: плавання, їзду на велосипеді та біг. Головна мета «Polissia Challenge Cup 2017» – позитивні емоції, нові враження, і, звичайно, популяризація активного і спортивного відпочинку.

Що таке крос-триатлон? Учасники пливуть 1000 метрів через озеро Сомин, далі 20 кілометрів на велосипеді і 6 кілометрів бігу до центру села Смідин.

Прекрасне озеро Сомин

Як відомо, Волинська область багата на озера, адже саме у нас є понад 150 різних озер, і цим Волинь займає провідне місце серед інших областей Західної України.

Мальовниче озеро Сомин розташоване у Турійському районі, відоме великою кількістю відпочивальників, а також дивовижним заходом сонця. Плавати тут – одне задоволення! Саме тому 1000 метрів прекрасного озера Сомин учасники пропливуть на «Polissia Challenge Cup 2017».

Луків – історичний населений пункт

Луків – це селище, яким обов’язково пробігатимуть учасники «Polissia Challenge Cup 2017». Селище розташоване у Турійському районі, 16 років тому Кабінет Міністрів вніс до Списку історичних населених місць України.

Смідин – «Колиска Полісся»

Село Смідин не так давно назвали «Колискою Полісся», адже саме ця місцевість славиться пахучим медом і смачними білими грибами та чорницями. Смідин – це одне із найдавніших і найбільших сіл Волині, в якому обладнаний вільний доступ до WI-FI, є вулична бібліотека, а також активна громадська організація «Смідинська ініціатива», яка і запропонувала проведення змагань з тріатлону саме тут, у чарівному Поліському краї!

Окрім цього, село має багату і цікаву історію, яка є невід’ємною частиною загальної історії нашої країни.

Більше інформації тут http://triathlon-polissia.org.ua/

Related Post

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.