Липень 28, 2017

15-21 липня 2017 року в Ківерцівському районі Волинської області відбувся всеукраїнський військово-патріотичний наметовий табір «Нащадки воїнів: Легіонер та Оріяна».

На захід з’їхалось близько 80 учасників з різних куточків України, зокрема представники з Тернопільської, Львівської, Хмельницької, Івано-Франківської, Черкаської , Чернігівської, Волинської, Кіровоградської, Полтавської, Вінницької, Житомирської, Рівненської, Донецької, Закарпатської, Запорізької областей та м.Київ.

Впродовж 7 днів хлопці та дівчата вчились вправлятись зі зброєю, відпрацьовували вогневу підготовку, отримали навички надання першої домедичної допомоги, засвоїли основи інженерно-саперної підготовки та виживання в природних умовах. Окрім того, особлива увага надавалась вивченню історії України періоду національно-визвольних змагань ХХ ст.

Заняття проводили інструктори з Центру національно-патріотичного виховання дітей та молоді у м.Луцьк, ГО «СРУБ», «Муніципальна варта» м. Івано-Франківськ, НСОУ «ПЛАСТ» та ГО « ВМР «Національний Альянс».

Особливістю таборування став вимарш територією Цуманського лісництва, під час якого учасники мали змогу відпрацювати отримані в попередні дні навики, граючи в страйкбол та пейнтбол, пересуваючись невеликими групами та вправляючись в наданні першої домедичної допомоги. Вимарш завершився проходженням смуги перешкод.

Організатори табору: Центр національно-патріотичного виховання дітей та молоді у м. Луцьку, ГО «ВМР “Національний Альянс”», ПЛАСТ НСОУ, Студентське братство Волині, та Всеукраїнське об’єднання військово-патріотичних організацій.

Щиро вдячні за допомогу в організації партнеру – фундації “Вільні Люди” та  підтримку з боку Міністерства молоді та спорту України.

Attachments
  • _dsc3320
  • _dsc3217
  • _dsc3135
  • _dsc3049
  • _dsc2990

Related Post

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.