Травень 18, 2017

16-17 травня Центр сприяння військово-патріотичному вихованню «Сокіл» та «ГО «ВМР «Національний Альянс» організували районні змагання «Сокіл-Джура» для школярів Переяслав-Хмельницького району.
Цього року за перемогу змагались 22 команди з різних шкіл Переяслав-Хмельницького району. Більше ніж півтори сотні учнів району провели ці два дні з користю та задоволенням, маючи можливість проявити себе у змаганні на виявлення не тільки фізичних сил, як це зазвичай відбувається на спортивних заходах, а й формувати морально-духовні національні якості, які є пріоритетними в житті кожного українця.

До організації заходу долучилось близько десятка інструкторів молодіжного руху «Національний Альянс», які підготували заняття та конкурси для молоді. Також націоналісти забезпечили логістику і розпорядок таборового життя. Інструкторська ланка: Олександр Вовченко, Роман Битяк, Степан Гончарук, Сніжана Репеченко. Чотові: Людмила Квітенко, Лідія Кощук, Вова Федорець, Дмитро Герасимчук.

На відкритті заходу учасників привітали господарі змагань, зокрема співзасновник центру «Сокіл» – Людмила Романенко, член Проводу ГО «ВМР Національний Альянс» – Олександр Вовченко, а також запрошені гості. Після виконання Державного Гімну та урочистого відкриття школярі мали нагоду показати результати плідної підготовки, що тривала не один місяць.

Найсильнішу команду визначали за такими активностями:
– заняття з «Впоряду та дисципліни» (стройова підготовка);
– заняття з Історії та Ідеології (конкурс «Відун»);
– заняття «Силачі» (смуга перешкод);
– змагання з «Орієнтування на місцевості»;
– конкурс «Таборування»;
– конкурс «Стрільба з пневматичної зброї»;
– конкурс надання першої долікарської допомоги «Рятівник»;
– конкурс звітів «Добре діло»;
– творчо-мистецький звіт «Ватра» (представлення роями творчо-мистецького завдання).

Вітаємо переможців змагання команди з села Стовп’яги – «Яструби»! Три команди сіл набрали рівну кількість балів і посіли друге місце: Ташань – «Соколята», Пристроми – «Пристромська Січ», Лецьки – «Нащадки Козаків». Третє місце здобула команда з села Дем’янці – «Гайдамаки».

Склад команди переможців з села Стовп’яги – «Яструби»: Таня Рожанська, Аня Прудивус, Владислав Лис, Коля Курик, Иван Даниленко, Олександр Литвинов, Олександр Приходько.

Для бажаючих долучитись до лав Національного Альянсу – заповнюйте форму: http://nation.org.ua/join/

Related Post

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.