Лютий 11, 2017

Організаторами заходу є: ГО “ВМР” Національний Альянс ” спільно з ВМГО “Молодіжний Націоналістичний Конгрес” , Добровольчим Рухом ОУН, Громадською ініціативою “Білий Молот”, Молодіжним крилом Народного РУХу України, СМР “Український студент”, Творчим Сектором.

Хода рушила о 16 год. від Майдану Незалежності до Аскольдової могили, де відбулися заходи приурочені до 99-ї річниці бою. Присутні мали нагоду почути про цікаві факти бою під Крутами та інші бої, що відбулись того ж дня. Активістами було проведено аналогію із сьогоднішньою війною та наголошено на необхідності підтримки побратимів, що захищають нашу державу, ризикуючи власним життям. Також закликано переходити від громадської діяльності до політичної, щоб ми могли збудувати державу, за створення якої віддали життя герої усіх часів. Учасники маршу відвідали могилу Героя України Олександра Клітинського, що загинув у будинку профспілок під час Революції 2014 року. Захід закінчився виконанням молитви українського націоналіста та гімном “Червона калина”.
Дякуємо усім, хто приєднався до маршу, всім співорганізаторам, патріотам, що сьогодні вшанували пам’ять захисників України.

Тримаємось разом й підтримуємо своїх героїв!
“Дев’яносто дев’ята річниця бою – його фінал сьогодні за тобою!”

Прес-служба Київського обласного осередку ГО “ВМР” Національний Альянс “

Attachments
  • umh28iuvap8
  • subznkwtnee
  • hj0e-auqwg4
  • amrozynlvss
  • 9xnju2glwx8
  • 8ewmabrcgic

Related Post

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.