Січень 1, 2017

Зараз у Вашій стрічці чимало підсумків року, що завершується.
Звіт розбито по осередках організації.

ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗАХОДИ:
28-29 лютого – екстремальний змаг «Стежками героїв: Доброволець»
6-9 травня – Теренова гра «Звитяга»
1-3 липня – фест Нескореної Нації (Холодний яр) (співорганізатори)
16-24 липня – табори «Нащадки воїнів: Легіонер та Оріяна» (чоловічий та дівочий табори)
15-18 вересня – теренова гра СіЧ – «Сила і честь ім. братів Чучупак» (спільно з Мінмолодьспортом)
9-13 листопада – інструкторський вишкіл «Гарпун». (спільно з Мінмолодьспортом)
25-27 листопада – мандрівний табір «Холодний яр»

ЛУЦЬК:
1.01 – Захід до вшанування пам’яті Степана Бандери
22.01 – Живий ланцюг до Дня Соборності
29.01 – Смолоскипний марш (співорганізатори)
02.02-31.03 – Амфітеатр
5.03 – Захід до вшанування пам’яті Шухевича.
9.03 – Шевченківські читання
9.04 – Дерева миру
22.04 – Прибирання (“Зробимо Волинь чистою”, долучення)
24.04 – Писанкарство
22.06 – Ніч у Луцькій тюрмі
06.07 – Ніч на Івана Купала
27-28.08 – табір “Перцева гора”
14.10 – Смолоскипний марш до Дня захисника України
13.12 – Андріївські вечорниці

ЧЕРКАСИ:
19 січня – Водохреща
22 січня – марш та ланцюг єднання на День Соборності (співорганізатори)
21 лютого – брейн-ринг «Велесовий Змаг» до Дня мови
10 березня – кінопоказ фільму «Нескорений» (Шухевич)
19 березня – мандрівка в Мошногір’я (внутр. захід)
3 квітня – презентація збірки Юрія Руфа (співорганізатори)
квітень (кожна середа і четвер) – курс лекцій «Амфітеатр»
1-3 липня – фестиваль Нескореної Нації (Холодний яр) (співорганізатори)
10-14 серпня – Вишкільний табір «Холодноярщина»
5 жовтня – кінопоказ «Політ золотої мушки»
13 жовтня – смолоскипний марш до Дня захисника України
5-6 листопада – мандрівка «Кобзарський рейд»
20 листопада – пікет гурту «Потап і Настя»
30 листопада – форум «ГРАНТуємо ЗМІНИ 2.0» (співорганізатори)

КИЇВ:
23 червня – історичний квест
6 липня – Івана Купала
19-26 серпня – флешмоб «Привітай Україну з Днем народження!»
7 жовтня – «ШЕВАмаркет»(учасники)
15 жовтня – теренова гра «Тризуб»
18 листопад – тренінг з тактичної медицини
9 грудня – Благодійний ярмарок (учасники)
16 грудня – “Київські вечорниці на Андрія”
22 грудня – лекція “Здоровий спосіб життя та його переваги” в НЗ Києва
23 грудня – ярмарок до Дня святого Миколая (учасники)

ДУБНО:
30 січня – смолоскипна хода на честь Героїв Крут та сучасних Героїв України
6 лютого – вечір пам’яті Кузьми
5 березня – літературний конкурс під назвою “ЛІТра поезії”
26 квітня – акція “Пам’ятай про Чорнобиль”
12 травня – в рамках І етапу „Сокіл-Джура” селфі-квест пам’ятками Дубна за участі команд зі шкіл міста
19 травня – фотоконкурс “Моя вишиванка”
29 травня – “Допоможемо Каті разом!” (акція зі збору коштів на лікування)
13 липня – “Амфітеатр” – (Відкрита лекція Віталія Савченка про подорожі)
15 липня – Бандерівський велопробіг (до фестивалю «Бандерштат»)
1 вересня – благодійна акція «Шкільний портфелик»
20 листопада – тематична фотовиставка про Майдан
14 жовтня – смолоскипна хода в День захисника України
15 грудня – Андріївські вечорниці

ЛЬВІВ:
14 жовтня – перегляд фільму Гетьман (співорганізатори)
28-31 жовтня – військово-патріотичний вишкіл “Вовча Стежа” (співорганізатори)

МАНЕВИЧІ:
15 жовтня – теренова гра «Булава»

Attachments
  • ed0zhmnol-m

Related Post

Leave us a reply

*

*