Вересень 16, 2016

Щороку, 14 жовтня – в День захисника України та День створення Української повстанської армії, ГО «ВМР «Національний Альянс» влаштовує смолоскипну ходу для вшанування Героїв України.  Цей рік не стане виключенням.

23upb67ji5g

Ще не було жодного покоління українців, яке б не побачило війни. Наші землі та народ постійно намагаються нищити, полонити. І що б залишилося від України, якби не її браві сини – наші сміливі воїни, відчайдушні бійці, незламні борці. Для вшанування їх героїзму на державному рівні існує свято: День Захисника України.

kmbv2rb1cpa

Запрошуємо приєднатися до маршу 14 жовтня о 19 00, щоб показати свою небайдужість до подій, що прямо зараз змінюють нашу історію. Збір відбудеться на Київському майдані. Завершиться марш на Замковій площі, де захід буде продовжено в іншому форматі: учасники ходи прочитають Молитву українського націоналіста та виконають державний гімн України.

yu6lxmigs4q

З синьо-жовтими та червоно-чорними прапорами патріоти пройдуть центральними вулицями міста. Захід відбудеться без партійної символіки!

Закликаємо небайдужих громадян віддати належне українцям, які присвятили своє життя служінню українській нації, боронять нашу країну  до останнього подиху.

eltckr0drao

Attachments
  • eltckr0drao
  • yu6lxmigs4q
  • kmbv2rb1cpa

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.