Серпень 24, 2016

25 років тому, 24 серпня 1991 року, Верховна Рада УРСР на позачерговій сесії проголосила незалежність України та створення самостійної української держави. Тим самим було покладено край існуванню Української Радянської Соціалістичної Республіки, яка протягом 72 років існувала як незалежна суверенна держава, а насправді була маріонетковою та антиукраїнською, та керувалася з Кремля, весь час будучи під тотальним контролем з боку комуністичного керівництва.

Zt7lbcS1krg
І хоча уперше День Незалежності України відзначено 16 липня 1991 року — в пам’ять про те, що рік тому — 16 липня 1990 року — Верховна Рада Української РСР ухвалила Декларацію про державний суверенітет України, ми відзначаємо це свято саме 24 серпня, адже у ті дні, після придушення серпневого путчу, який намагався відродити агонізуючу радянську імперію, були нарешті усунуті перешкоди на шляху до проголошення Незалежності.

mW2Rs9j-rEk
Ось чому Акт проголошення незалежності України є не просто документом. Він є наслідком боротьби за Українську Державність, яка існувала від часів Київської Держави. І хоча завжди, протягом тисячоліть, зовнішні і внутрішні вороги намагалися відібрати її, сила та єдність нашого народу допомагала вистояти в найважчі часи.

G1Vuix12BFQ
І, як і 25 років тому, “виходячи із смертельної небезпеки, яка нависла була над Україною”, ми повинні зробити висновки і нарешті здобути незалежність України не на папері, а так, як це завжди робили наші предки – на полях битв та у постійній боротьбі з ворогом.

sd6Kp-BxDrs
Слава Україні!

Den-Nezalezhnosti-Ukrayiny-SHkilne-zhyttya-620x330.jpg.pagespeed.ce.YKza26A5ik

Attachments
  • den-nezalezhnosti-ukrayiny-shkilne-zhyttya-620x330-jpg-pagespeed-ce-ykza26a5ik
  • sd6kp-bxdrs
  • g1vuix12bfq
  • mw2rs9j-rek
  • zt7lbcs1krg

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.