Травень 23, 2016

На Рівненщині завершився Весняний мандрівний табір «Стежками князів Острозьких», який проходив протягом 21-22 травня. Організатори заходу ГО «ВМР «Національний Альянс» та ГО «Братство спудеїв Острозької академії».

Участь у таборі взяли близько 60 юнаків та дівчат із одинадцяти областей України: Рівненської, Волинської, Львівської, Тернопільської, Вінницької, Київської, Черкаської, Хмельницької, Дніпропетровської, Луганської, Житомирської областей.

«Весняний мандрівний табір «Стежками князів Острозьких» проходив визначними місцями Острозького та Здолбунівського районів та був спрямований на патріотичне виховання молоді.

Учасники мали змогу доторкнутися до історії Острожчини, побачити краєвиди Дермансько-Острозького природного парку, скуштувати справжню смачну їжу приготовану на кострі, взяти участь у ватрі знайомств та випробувати свої власні сили подолавши 50 кілометровий маршрут табору.

«Дякую долі за те, що до арсеналу моїх юнацьких пригод додалась ще одна шикарна подія: Весняний мандрівний табір «Стежками князів Острозьких». Дорога довжиною в 50 км, посмішки завширшки в 32 зуба, мозолі діаметром з копієчку, та безмежно тепла атмосфера. Я дуже тішуся з того, що мала нагоду бути частинкою цього мандрівного табору! Надсилаю слова вдячності всім і кожному за неймовірні вихідні, за яскраві спогади…. та за науку! До зустрічі, друзі!» – поділилася своїми враженнями про мандрівний табір учасниця з Луцька Оксана Калєтіна.

«Проведення таких заходів є крайнє необхідним, адже вони сприяють патріотичному вихованню молоді, введенню здорового способу життя, а також популяризують місцеву історію. Ми дуже дякуємо та сподіваємося на подальшу співпрацю проводу нашого табору, учасникам табору, людям та партнерам, які допомагали нам у його проведенні. Радує той факт, що учасникам даний табір дуже сподобався і частина з них не хотіла навіть повертатися. Цим табором ми показали, що і у нас знаходяться такі чудові місця від яких захоплює подих – не потрібно для цього їхати за кордон – зазначив керівник «Весняного мандрівного табору «Стежками князів Острозьких» Юрій Устимчук.

Детальніша інформація про мандрівний табір за посиланнями: http://ostrogmandry.site123.me/, https://vk.com/ostrog_mandry та https://www.facebook.com/groups/ostrogmandry/

wIFChcdj0MA

11yfJ2w8HaI

BpDLWE54LgA

l0wuLuQRKRQ

DSAD0ek9B_M

-QBua6N7OU0

BHoZ9wyY1ko

7a-PV8rEQSY

7kwCLUCzNU8

 

Attachments
  • 7kwclucznu8
  • 7a-pv8reqsy
  • bhoz9wyy1ko
  • qbua6n7ou0
  • l0wuluqrkrq
  • bpdlwe54lga
  • 11yfj2w8hai
  • wifchcdj0ma

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.