Березень 22, 2016

1-3 липня 2016 року на Черкащині, в урочищі Холодний Яр, знаходиться він в Каменському районі, в селі Грушківка пройде традиційний фестиваль “Холодний Яр – фестиваль нескореної нації”.

“Холодний Яр” є молодіжним всеукраїнським фестивалем, основна мета якого виховання молоді в національно-патріотичному дусі.

Однією з важливих складових фестивалю є музична програма, в її рамках проведуть виступи популярних українських виконавців та гуртів.

Програма фестивалю наповненою різноманітними заходами, зокрема: екскурсійними турами, ярмарками, вечірньою поезією, спортивними змаганнями, реконструкціями, зустрічами-дискусіями з відомими суспільними та політичними діячами. Під час всього фестивалю буде організовано діяльність наметового містечка. Крім цього кожен бажаючий зможе внести свій внесок до акції зі збору грошових коштів для військових, які воюють на Сході України.

Програма фестивалю:

1 липня 2016 року

9.00 – 13.00 – приїзд учасників, таборування

14.00 – відкриття 1-го фестивального дня (знайомство з ведучими, програмою фестивалю, планами на день)

14.00 – 17.00 – початок Турніру з міні-футболу за кубок «Холодного Яру»

15.00 – 17.00 – Hand-made майстер-класи

17.00 – 18.00 – Літературний Наступ (запрошено Сашка Лірника)

18.00 – 20.00 – Бандерівські читання (Юрій Сиротюк)

20.00 – 23.00 – розпалювання Холодноярської Ватри – акустичний концерт (Piano Extremist, Антон Стрілець (hang), Живосил Лютий та виступи бардів (Святослав Бойко (гурт «Широкий Лан»), дует «Шарж» та ін).

23.00 –24.00 – Кінопоказ («Спадок нації»)

2 липня 2016 року

09.00 ранкові тренування – Пілатес та Функціональний тренінг

10.00 – відкриття другого фестивального дня (знайомство з програмою на день)

10.00 – 14.00 – екскурсії Холодним Яром

10.00 – 13.00 – Турнір з міні-футболу за кубок «Холодного Яру»

11.00 – 13.00 – Військово-патріотичні майстер-класи

10.00 – 13.00 – Hand-made майстер-класи

12.00 – 16.00 – функціонування Дитячого Майданчику

12.00 – 15.00 – Літературний Наступ («Дух нації» – Юрій Руф, Ігор Бойчук, Ігор Климович, Василь Шкляр)

15.00 – 17.00 – гутірки (Олег Петренко, Андрій Іллєнко та ін.)

17.00 – 19.00 – Історичний майданчик Українського інституту національної пам’яті

19.00-23.00 – Музична частина:

19.00-19.40 – Колір Ночі

19.40-20.20 – Haspyd

20.20-21.00 – Go-A

21.00-22.00 – Тінь Сонця

22.00-23.00 – Кому Вниз

23.00 – 02.00 – Ніч кіно ( «Легіон», «Холодний яр. Воля України або смерть», «Хроніки УПА»).

3 липня 2016 року

09.00 ранкові тренування Пілатес та Функціональний тренінг

10.00 – відкриття третього фестивального дня

10.00 – 13.00 – екскурсії Холодним Яром

11.00 – 13.00 – Військово-патріотичні майстер-класи

12.00 – 19.00 – функціонування Дитячого Майданчику

12.00 – 14.00 – Літературний Наступ (Злата-Зоряна Паламарчук, Сергій Пантюк, Любко Дереш)

14.00 – 15.00 – фінал Турніру з міні-футболу за кубок «Холодного Яру»

15.00 – 17.00 – гутірки (Ботнар, Доній та ін.)

17.00 – 19.00 – Історичний майданчик Українського інституту національної пам’яті

19.00 – нагородження переможців Турніру з міні-футболу за кубок «Холодного Яру»

19.20 – 22.50 – Музична частина

19.20-19.40 – Простір

19.40-20.10 – Точка Опори

20.20-20.40 – Проти Течії

20.40-21.40 – Zatoczka

21.40-22.50 – Kozak System

22.50 – закриття фесту

Детальніше про наповнення фесту читатйте у наших спільнотах ВК та Fb:
Сторінка у ВК: vk.com/kholodnyjyar
Сторінка у FB: fb.com/405784856269999

7KmfKlYzAkk

Attachments
  • 7kmfklyzakk-kopiya
  • 7kmfklyzakk-5
  • 7kmfklyzakk-4
  • 7kmfklyzakk-3
  • 7kmfklyzakk-2
  • 7kmfklyzakk
  • d9kderzdwaw
  • rymlxexscas-3
  • rymlxexscas-2

Leave us a reply

*

*