Березень 22, 2016

У вівторок, 22 березня активісти ГО «Національний Альянс» та «Вільні Люди» провели пікет біля управління СБУ та прокуратури з вимогою заарештувати кума російського президента Путіна, олігарха Віктора Медведчука.

Під час пікету організатори роздавали листівки про злочинну діяльність Віктора Медведчука та збирали підписи під зверненням до правоохоронців, у якому вимагають арешту Медведчука та заборони його організацію «Український вибір».

Координатор кампанії «Медведчук-підарешт» у Луцьку, керівник «Національного Альянсу» Богдан Бальбуза передав керівництву СБУ та прокуратури петицію із вимогою притягнути до кримінальної відповідальності лідера «Українського вибору».

«Медведчук відверто антиукраїнський елемент, має за собою цілий ряд гріхів. Наша вимога – змусити владу проявити політичну волю для притягнення його до відповідальності за сепаратизм, державну зраду та фінансування тероризму», – заявив Богдан Бальбуза.

Він додав, що Віктор Медведчук фінансує та курує кремлівські проекти «Русская весна», «Новоросія», «ДНР та ЛНР» від яких загинули сотні українців.

«Медведчук та його прихвосні відстоюють інтереси країни-агресора. Вимагаємо від СБУ все-таки звернути уваги на кричущі факти сепаратиської діяльності «Українського вибору», заборонити цю так звану організацію і притягнути до кримінальної відповідальності цих осіб», – зазначив автомайданівець, активіст «Народного контролю» Олег Бондарук.

До слова, схожі акції відбулися у Києві, Маріуполі, Харкові, Запоріжжі, Львові та ряді інших українських міст.

_aasJ6on1is 3KBFdpTAEI0 96nnP9JCJ6I OlztCFO64ug

 

Attachments
  • olztcfo64ug
  • 96nnp9jcj6i
  • _aasj6on1is

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.