Лютий 7, 2016

6 лютого о 16:00 в Дубенському районому будинку культури відбувся Вечір пам’яті Кузьми. Тут лунали пісні Андрія Кузьменка у виконанні місцевої молоді. Близко двох сотень мешканців Дубенщини відвідали концерт. Організував захід ВП ГО “ВМР Національний Альянс” у Рівненській області.

Спочатку присутні заслухались мелодійним виконанням під бандуру пісні “Ти ще відкриєш очі” у виконанні Іванни Гаврилюк. Після чого всі хвилиною мовчання вшанували Андрія Кузьменка. Під гітару пролунали пісні Скрябіна у виконанні Олександра Матвійчука та Олексадра Пащука, Ігоря Картіри, Василя Кононюка, Марії Косянчук, Андрія Мелояна та Ані Хровст. Ельвіра Бурдейна заспівала дві власні пісні, присвятивши їх Андрію Кузьменку. Пісні Скрябіна співали також Марія Звинник, Артем Павлюк, Аліна Дубовська. Аня Хровст прочитала власний вірш про Кузьму.
Бало зачитано біографію Андрія Кузьменка. На стінах висіли вислови відомого співака. Аби зробити атмосферу більш затишною та домашньою організатори безкоштовно пригощали всіх чаєм з печивом. Вхід на захід був вільний.
Вечір пам’яті Кузьми приніс багато емоцій, спогадів та жалю за втраченим генієм. Адже Андрій Кузьменко був для всіх наче другом, такий близький, веселий та розуміючий наш менталітет та всі нюанси української повсякденності. Його пісні ще довго лунатимуть в наших серцях, а пам’ять про Кузьму житиме вічно.
Організатори заходу висловлюють подяку адміністрації будинку культури за теплий прийом в цих стінах та голові Дубенської районної ради Олександру Козаку за сприяння. 9KkBl8yLVF8 CtlOJIh_5RQ kfJZSsNjwOk T5mc2jwk1I8 tAH8r6IKeKk

Attachments
  • ux2tzwnwpe8
  • tah8r6ikekk
  • t5mc2jwk1i8
  • kfjzssnjwok
  • ctlojih_5rq
  • 9kkbl8ylvf8

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.