Лютий 21, 2016

21 лютого у книжковому магазині “Буквиця”, пройшов брейн-ринг “Велесовий Змаг”. У такий спосіб черкаські активісти громадської організації “Всеукраїнський молодіжний рух “Національний Альянс” вирішили нагадати про унікальність та особливість української мови та української культури.

Захід був приурочений до Міжнародного дня рідної мови, який відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року. Це свято запровадили на сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, оскільки з 6000 розмовних мов світу близько половині загрожує зникнення.

Керівник “Національного Альянсу” в Черкаській області Наталія Шум’янко перед початком заходу зазначила, що поширення української мови на теренах нашої країни дуже важливе, оскільки наша мова це наша безпека і один з запобіжників проти російської агресії.

“Поки ми говоримо з ними однією мовою вони вважатимуть, що ми один народ, вони приводитимуть війська, щоб визволити нас і приєднати до себе. Саме тому українська мова є дуже важливою складовою не лише для самоідентифікації нації, а й її безпеки”, – наголосила очільниця організації.

Учасники, які прийшли на захід були поділені на команди, та змагалися між собою у шести раундах. По закінченню змагання, відбулося нагородження переможців та вручення призів.

Подяка всім, хто брав участь у змаганні, і, звісно, книжному магазину “Буквиця” за надане місце проведення заходу та гарну атмосферу.

dDf2vZIlvUM Q2DWkn3yghg ViRjCfdDAsQ

Attachments
  • virjcfddasq
  • q2dwkn3yghg
  • ddf2vzilvum

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.