Січень 11, 2016

FotorCreated

Таборовий однострій – обов’язкова форма одягу для членів Національного Альянсу на таборових заходах та польових вишколах.

Основний одяг

Національний Альянс використовує бундес-камуфляж, що має хороші маскувальні властивості, практичність і довговічність матеріалу. Організаційні відзнаки – прямокутна нашивка із написом “Національний Альянс” і щитоподібний шеврон. Звертаємо Вашу увагу на правильне розміщення відзнак на однострої.
1. Шеврон пришивається на правий рукав на віддалі 2-3 сантиметри від верхнього шва. Коли пришиваєте на німецький камуфляж, то необхідно пришити точно посередині між верхнім швом рукава і кишенею.
2. Нашивка пришивається над лівою нагрудною кишенею вище за саму кишеню на 1-2 сантиметри. Зверніть увагу на те, щоб вона була точно на рівні кишені, а не правіше чи лівіше неї.
Забезпечення членства відповідними організаційними ознаками здійснює Провід НА.
Однострій складається з таких елементів: військова кепка чорного кольору, парка (довга куртка), кітель, штани, берци (темного кольору).
Кожен дійсний член НА повинен подбати про придбання однострою та підтримання його в належному стані.
Носіння відзнак на однострої свідчить про приналежність до Національного Альянсу, що накладає на власника певні моральні ти дисциплінарні зобов’язання, які притаманні українському націоналісту

Attachments
  • fotorcreated

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.