Найпотужніші патріотичні організації України об’єднуються!

Найпотужніші патріотичні організації України об’єднуються!
Найпотужніші патріотичні організації України об’єднуються!

22 січня 2016 року в історичний день проголошення УНР «самостійною, ні від кого незалежною, вільною суверенною державою українського народу» (1918 рік) та об’єднання УНР і ЗУНР у соборну Україну (1919 рік) найбільші патріотичні організації України створили Асоціацію для розвитку національно-патріотичного виховання дітей та молоді.

Серед засновників Асоціації такі громадські організації та молодіжні рухи, як Національний Альянс, ПЛАСТ-НСОУ, СУМ в Україні, МНК, Товариство СПАС, Молодий Народний Рух, Цивільний Корпус Азов, Батьківщина Молода, Громадський Сектор Євромайдану, Всеукраїнське об’єднання військово-патріотичних клубів.

Урочисте підписання Меморандуму про створення Асоціації відбулось 22 січня в Києві на мосту Патона в рамках акції “Об’єднаємо береги Дніпра живим ланцюгом”.

Метою створення об’єднання є координація дій у сфері національно-патріотичного виховання дітей та молоді, та утвердження і популяризація в суспільстві українських національних цінностей.

Надалі учасники планують створити спільний календар заходів, налагодити співпрацю з профільними міністерствами та установами, а також максимально сприяти розвитку національно-патріотичного виховання на місцях.

Слава Україні!

c5Kq11GRX1c22

© Всі права захищені - 2021, НАЦІОНАЛЬНИЙ АЛЬЯНС
Розробка сайту